دانلود نرم افزار فشرده سازی WinRAR 5.50 Final

WinRAR ابزار قدرتمندی به منظور فشرده سازی فایل های مختلف می باشد که با ارائه برترین الگوریتم های فشرده سازی فایل ها دارای محبوب ترین و پردانلودترین برنامه های فشرده سازی می باشد. این برنامه می توانید تا ۱۵ درصد از حجم فایل را کاهش داده و با اممان آرشیو سازی فایل های مختلف فرمت بندی های مخصوصی را نیز برای آنهادر نظر می گیرد. هم اکنون می توانید نرم افزار WinRAR را به طور مستقیم از سایت بهار دانلوددریافت نمایید.این به شما فضای دیسک، هزینه های انتقال و همچنین زمان کار با ارزش را ذخیره خواهد کرد. WinRAR برای فایل های چندرسانه ای ایده آل است. این به طور خودکار بهترین روش فشرده سازی را به رسمیت می شناسد و انتخاب می کند.

ویژگی های نرم افزار WinRAR:
این یک ابزار فشرده سازی قدرتمند با بسیاری از توابع اضافی یکپارچه برای کمک به آرشیو های فشرده شده خود است.
هنگامی که به فشرده سازی می آید، شما را از جمعیت فرا می گیرد. با هماهنگ ساخت آرشیوهای کوچکتر، WinRAR اغلب سریعتر از رقابت است. این به شما فضای دیسک، هزینه های انتقال و همچنین زمان کار با ارزش را ذخیره خواهد کرد.
پشتیبانی از تمام فرمت های فشرده سازی محبوب (RAR، ZIP، CAB، ARJ، LZH، ACE، TAR، GZip، UUE، ISO، BZIP2، Z و ۷-Zip).
این برای فایل های چند رسانه ای ایده آل است. به صورت خودکار بهترین روش فشرده سازی را شناسایی و انتخاب می کند. الگوریتم فشرده سازی ویژه فشرده سازی فایل های چندرسانه ای، اجرایی و کتابخانه های شیء به ویژه به خوبی.
به شما اجازه می دهد آرشیو را به حجم جداگانه به راحتی تقسیم کنید، به طوری که می توانید آن را برای چندین دیسک ذخیره کنید.
اجازه می دهد تا آرشیوهای selfextracting و multivolume ایجاد کنید.
رکورد بازیابی و حجم بازیابی باعث بازسازی حتی آرشیو های آسیب دیده فیزیکی می شود.
این نیز ایده آل است، اگر شما ارسال اطلاعات از طریق وب. رمزگذاری گذرواژه ۲۵۶ بیتی و تکنولوژی امضای آن، به شما آرامش خاطر را برای شما به ارمغان می آورد.
استفاده از بسیاری از بایگانی های دیگر با استفاده از یک حالت “جادوگر” ویژه ای که از طریق یک روش ساده پرسش و پاسخ امکان دسترسی سریع به توابع آرشیوی اولیه فراهم می شود، ساده تر است. این باعث سردرگمی در مراحل اولیه استفاده می شود.
این یک محصول محاکمه است، به این معنی است که شما میتوانید آن را به طور کامل آزمایش کنید. این برنامه می تواند کاملا رایگان به مدت ۴۰ روز استفاده شود!

 

تصویری از محیط نرم افزار :

مشخصات

  • نویسنده : سید محمد حسینی
  • حجم فایل: 4 مگابایت
  • منبع: بهار دانلود
  • 450 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *