Freemake Video Converter همان طور که از نامش پیداست نرم افزای جهت تبدیل فرمت های ویدیویی به یکدیگر است. علاوه بر این قادر به تبدیل فرمت های صوتی به یکدیگر نیز میباشد. این نرم افزار سریع، قدرتمند و رایگان میباشد و فرمت های شما را با سرعت و کیفیت بالا به یکدیگر تبدیل میکند.یک لیست طولانی از فرمت ها را تبدیل به فرمت های avi،wmv،mp4 و ۳gp کنید. این نرم افزار قادر است فرمت های ویدیویی شما را قابل پخش در دستگاه هایی مانند iPhone، iPod Touch، iPhone 4، iPad، iPod 5G، Psp، digital media player و … کند.

 

سریعترین مبدل ویدئویی با CUDA و DXVA:
Freemake تنها مبدل ویدئویی رایگان است که ویژگی های تکنولوژی CUDA و DXVA را برای سریعترین تبدیل ویدئو همیشه و استفاده کمتر از CPU دارد. این نرم افزار به طور خودکار پارامترهای تبدیل بهینه را تشخیص می دهد و CUDA و DXVA را برای نتایج بهتر تبدیل تبدیل / خاموش می کند.

رایت فیلم بلو ری:
تبدیل فیلم های خود را به فرمت های ویدئویی Blu-ray و رایت BD های با کیفیت بالا به صورت رایگان. دیسک های Blu-ray را از هر نوع محتوای ورودی ایجاد کنید: ویدئو، صدا، عکس ها، URL ها. چندین نسخه Blu-ray را ضبط کرده و ویدیوی Blu-ray منجر به HDD را به عنوان یک تصویر ISO یا پوشه Blu-ray ذخیره کنید.

ویرایشگر پیشرفته پیش فرض:
کنترل کامل نتیجه خروجی را با سفارشی کردن پارامترهای تبدیل انجام دهید. ایجاد ایستگاه از پیش تنظیم خود خود را با ایجاد کدک های ویدئویی و صوتی، اندازه قاب، و غیره را انتخاب کنید یک آیکون، و ذخیره پیش تنظیم های سفارشی برای استفاده بیشتر با ما مبدل ویدئویی رایگان ما.

نمایش اسلاید و تجسمها را انجام دهید:
تبدیل عکس ها و MP3 به نمایش اسلاید با موسیقی پس زمینه به صورت رایگان. ویرایش تصاویر به صورت خودکار را اضافه کنید، عکسها را اضافه کنید، حذف کنید و تغییر دهید، جلوه پانوراما را فعال کنید. ایجاد تصویری از موسیقی و آپلود عکس به یوتیوب به صورت رایگان!

 

تصویری از محیط نرم افزار :

 

مشخصات

  • نویسنده : سید محمد حسینی
  • حجم فایل: 31 مگابایت
  • منبع: بهار دانلود
  • 378 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *